جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. آگهی تبلیغاتی خلاقانه شرکت دوچرخه‌سازی

آگهی تبلیغاتی خلاقانه شرکت دوچرخه‌سازی

چند سال پیش شرکت دوچرخه‌سازی «VanMoof» متوجه شد که بیش از ۲۵ درصد دوچرخه‌هایش قبل از تحویل به مشتری، آسیب می‌بیند. این مشکل هنگام حمل به آمریکا بیشتر می‌شد.

این شرکت هلندی با ایدۀ هوشمندانه‌ای که در بسته‌بندی‌اش به کار بست، مشکل را حل کرد؛ آنها تصویر یک تلویزیون بزرگ را روی بسته‌بندی چاپ کردند. همین ترفند ساده ۸۰ درصد از آسیب‌دیدگی دوچرخه‌های «VanMoof» در هنگام حمل کم کرد.

مالک این شرکت، «Taco Carlier» می‌گوید: «ما از خود پرسیدیم که آمریکایی‌ها چه چیزی را واقعا دوست دارند؟ چه چیزی باعث می‌شود که شرکت‌های پستی و تحویل‌دهندگان بسته‌ها، با یک بسته‌پستی، ظریف و با احتیاط رفتار کنند؟! پاسخ واضح «تلویزیون» بود!»

نکته جالب اینجاست که حتی وقتی یک خبرنگار وال استریت ژورنال در یک توییت این ماجرا را لو داد، نرخ ۸۰ درصدی در کاهش خسارت دوچرخه‌ها، ثابت ماند!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...