جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. آگهی تبلیغاتی خلاقانه ضدسیگار

آگهی تبلیغاتی خلاقانه ضدسیگار

این دو تبلیغ ضدسیگار را با دقت ببینید، اگر چه ساده‌اند اما بسیار پرمفهوم‌ند. مغزی که به چنین ایده‌های پرمغزی می‌رسد از پیچیدگی‌های بسیاری عبور کرده، چنین ایده‌هایی اگرچه ساده‌اند اما آسان و در دسترس نیستند، فرایندی که به چنین خروجی‌ای می‌رسد را باید در کلاسهای ایده‌یابی آموزش داد.

این جمله را بسیار تکرار کرده‌ام؛ بیشتر مواقع راه‌حل در خود محصولی که می‌خواهیم درباره‌اش پوستر یا تبلیغ بسازیم، نهفته است؛ در شکل ظاهری‌، در ویژگیهای فیزیکی و در تمام آنچه با حواس پنچ‌گانه‌مان دریافت می‌کنیم. اگر کوچک است باید آن را در دست بگیریم، لمس کنیم و با دقت به تماشای بنشینیم. به طور کلی آنچه را که قرار است درباره‌اش حرف بزنیم، باید به خوبی مطالعه کنیم و بشناسیم. ما قادر نیستیم آنچه را که خود درک نکرده‌ایم به دیگران معرفی کنیم. متاسفانه ابن چیزها را در دانشگاه به ما یاد نمی‌دهند، اگر راه‌های رسیدن به ایده را در جایی به شما آموخته‌اند، بنویسید که چگونه بوده است‌!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.