جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. ایده تبلیغاتی برند Dove

ایده تبلیغاتی برند Dove

شجاعت زیباست!

برند Dove در دوران کرونا کمپین پیش‌رو را در کانادا با همکاری آژانس خلاقیت اوگیلوی منتشر کرده است. این کمپبن تعدادی از پزشکان و پرستاران را به تصویر کشیده که به دلیل ساعات طولانی کار، رد ماسک و شیلد بر صورت خسته‌شان به جا مانده و پوستشان را دچار آسیب کرده است. Dove در ادامۀ تبلیغات اخیرش، در این کمپین نیز تلاش کرده که استانداردهای زیبایی را تغییر دهد و جذابیت را فقط در یک چهرۀ بی‌نقص، و پوست صاف و درخشان، خلاصه نکند. Dove مبلغ ۵ میلیون دلار برای خرید لوازمی چون، ماسک، شیلد، مواد ضدعفونی‌کننده و… به بیمارستان‌ها کمک کرده و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد. کمپین «شجاعت زیباست» بسیار موفق بود و با استقبال مردم روبرو شد، علاوه بر این در جشنواره خلاقیت شیرهای کن ۲۰۲۱ نیز برنده جایزه شد

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.