فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. ایده تبلیغاتی تکست هنگام رانندگی

ایده تبلیغاتی تکست هنگام رانندگی

ایده که می‌بینید را آئودی منتشر کرده تا به مشتریانش بگوید هنگام رانندگی تکست ندهند. در آگهی‌ها نوشته که فلانی گروه را ترک کرد. این پیام ما را به یاد فضای مجازی می‌اندازد. ما همچنین پدر، مادر، فرزند و همسری را می‌بینیم که غمگین‌ و‌ مضطرب هستند، یا منتظرند تا عزیزشان به خانه برگردد، اما او هرگز برنمی‌گردد چون نه تنها گروه را ترک کرده بلکه خانواده را نیز برای همیشه ترک کرده، دلیلش هم مشخص است؛ او در یک سانحه رانندگی مرده است!

این ایده متفاوت، مخاطب را به جای لحظه حادثه، به بعد از حادثه پرتاب می‌کند، جایی که مخاطب عزیزانش را می‌بیند که به خاطر مرگ او غمگین و افسرده‌اند. این کمپین با شیوه‌ای موجز و تاثیرگذار به مخاطب نشان می‌دهد که بی‌احتیاطی (و مرگش!) چه تاثیر ویران‌کننده‌ای بر عزیزانش می‌گذارد!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...

درخواست شما با موفقیت ارسال شد

لطفا روزانه فقط یک بار درخواست ارسال کنید