جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. ایده تبلیغاتی خشونت علیه زنان

ایده تبلیغاتی خشونت علیه زنان

سوال ما از مردان این است که اگر زن بودید و مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتید، چه احساسی داشتید!؟

خشونت خانگی علیه زنان از مارس تا ژوئن ۲۰۲۰ در کلمبیا دو برابر شد، به شکلی که ۱۰۴ زن به قتل رسیدند.

در روزهای اخیر استفاده از اپلیکیشن Faceapp تبدیل به یک‌ موج فراگیر شده. تصاویر زیادی از سلبریتی‌ها، هنرمندان و بازیگران مشهور در اینستاگرام منتشر می‌‌شود که به زن یا مرد تبدیل شده‌اند.
یک NGO در کلمبیا از این فرصت استفاده کرد و با انتشار کمپینی، در زمینه روند رو به رشد خشونت علیه زنان اعتراض نمود. در توصیحات این کمپین آمده که در طی دوران قرنطینه، خشونت خانگی علیه زنان از مارس تا ژوئن ۲۰۲۰ در کلمبیا دو برابر شد، به شکلی که ۱۰۴ زن به قتل رسیدند. این فاجعه باعث اعتراض زنان کلمبیا شد. اما درست در همین شرایط، دل‌مشغولی مردان کلمبیا فقط این بود که با استفاده از Faceapp بدانند اگر زن بودند چه شکلی می‌شدند. بنابراین ما ازاین روند به عنوان فرصتی استفاده کردیم تا نشان دهیم که واقعاً زن بودن در کلمبیا چگونه است. ما یک جنبش رسانه‌ای ایجاد کردیم تا مردان را مجبور کنیم در مورد چگونگی تبدیل شدن یک فاجعه(خشونت خانگی)، به چیزی عادی، فکر کنند.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.