جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی سازمان عفو ​​بین‌المللی آزادی،زندانیان بی‌گناه، پناهجویان

کمپین تبلیغاتی سازمان عفو ​​بین‌المللی آزادی،زندانیان بی‌گناه، پناهجویان

کوچکترین کارها نیز می‌تواند تأثیر زیادی بگذارد و زندگی را تغییر دهد.

هر ساله، سازمان عفو ​​بین‌الملل با دعوت از مردم، برای نوشتن نامه، خواستار استفاده از قدرت کلمات برای کمک به افرادی است که به ناحق زندانی شده‌اند. تا کنون نتیجه این فعالیت واقعا عالی بوده به طوری که در طول ۲۰ سال گذشته، ۱۳۷ نفر از ۱۶۹ نفر که هدف این کمپین‌ها قرار گرفتند، آزاد شده‌اند. این یعنی ۷۵ درصد موفقیت! موضوع امسال درباره وضعیت افرادی است که به دلیل ابراز عقیده زندانی شده‌اند و اساسی‌ترین حقوق آنها که آزادی ابراز عقیده است، نقض شده، و این حق اعتراض و زندگی در امنیت، تا حق دادرسی عادلانه و آزادی مطبوعات را شامل می‌شود.

این کمپین فرم شناخته‌شدۀ مداد را تبدیل به یک بیان تصویری کرده و نشان داده که با استفاده از قدرت و نفوذ کلمات، می‌توان برای نجات زندانیان بی‌گناه، پناهجویان، و همچنین برای آزادی مطبوعات تلاش کرد.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.