جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. ایده تبلیغاتی نابرابری جنسیتی

ایده تبلیغاتی نابرابری جنسیتی

نابرابری جنسیتی مربوط به کشور و فرهنگ خاصی نبوده، بلکه یک معضل بزرگ جهانی است و در همۀ جهان زنان از بی‌عدالتی و تبعیض رنج می‌برند. این آگهی‌ها به ما می‌گوید که مردم هر منطقه از جهان در مورد زنان چگونه فکر می‌کنند. این کمپین که بر اساس جستجوهای انجام گرفته در گوگل، در تاریخ ۲۰۰۹/۰۳/۱۳ طراحی شده، در آژانس اوگیلوی شهر دبی طراحی شده است.

در این آگهی‌ها به شکل معناداری، نوار جستجوی گوگل، درست بر روی دهان زنان قرار گرفته و در داخل آن جملاتی درج شده که مردم هر منطقه درباره زنان در گوگل جستجو کرده‌اند. خواندن این جملات، حقیقت تلخی را برملا می‌کند؛ نابرابری جنسیتی، قسمتی از فرهنگ تمدن بشری و ریشه‌دارتر از چیزی است که فکر می‌کنیم، شاید اگر با خودمان صادق باشیم بتوانیم جملات بیشتری را به این لیست اضافه کنیم.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...