جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. ایده تبلیغاتی نامه به ناقضین حقوق بشر

ایده تبلیغاتی نامه به ناقضین حقوق بشر

سازمان عفو بین الملل برای دعوت مردم به نوشتن نامه به ناقضین حقوق بشر:
مداد خود را تیز کنید!

وقتی مداد تراشیده و‌ تیز میشه، شخص نظامی روی مداد هم تراشیده میشه و شکنجه و سرکوبی که روی مداد در جریانه به پایان میرسه!

سازمان عفو بین‌الملل هر ساله در ماه دسامبر، برنامه‌ای به نام ماراتن نوشتن برگزار می‌کند. این سازمان مردم را دعوت می‌کند که در ۸ دسامبر برای کسانی که در جهان حقوق انسانها را پایمال می‌کنند، نامه بنویسند و به نقض حقوق بشر اعتراض کنند. این دعوت بسیار مورد توجه قرار گرفته و هر سال نسبت به گذشته، پرشکوه‌تر برگزار می‌شود. این نامه‌ها می‌تواند به شکل توییت، پست فیس بوک، عکس و کارت پستال باشد.

📌 در سال ۲۰۱۲، سازمان عفو بین‌الملل تصمیم گرفت با طراحی یک کمپین، آن گروه از مردم که این دعوت را نادیده می‌گیرند، جذب کند. آنها به دنبال این اهداف بودند:
✅ افزایش آگاهی از این رویداد
✅ افزایش ۱۵ درصدی تعداد نامه‌های فرستاده شده نسبت به سال گذشته
✅ افزایش آگاهی عمومی درباره نقض حقوق بشر، با استفاده از یک تصویر بصری قوی و تاثیرگذار
در نتیجۀ این کمپین خلاقانه، حضور مردم برای نوشتن نامه ۱۰ درصد و تعداد نامه‌ها ۶۰ درصد رشد داشت. جالب است بدانید که در حال حاضر تعداد کل این نامه‌ها بیش از پنج میلیون است!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.