جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. ایده تبلیغاتی گرافیک جذابیت و فریبندگی بصری

ایده تبلیغاتی گرافیک جذابیت و فریبندگی بصری

در حال دیدن آثار Noma Bar هستید، طراح گرافیک و تصویرگری که «جذابیت و فریبندگی بصری» را در نهایت سادگی‌‌اش در آثارش به نمایش می‌گذارد. او استاد استفاده از فضای مثبت و منفی است و این دو فضا در آثارش چنان درهم تنیده‌ می‌شوند که قابل جداسازی نیستند. او با استفاده از رنگهای تخت، سطوحی با حداقل جزییات، و فضای منفی، تصاویری را خلق می‌کند که دارای معانی و‌ مفاهیم مضاعف هستند، مفاهیمی که بلافاصله آشکار نمی‌شوند. رویکرد Noma Bar، خساست در استفاده از عناصر بصری، خودداری از جزییات غیرضروری و تزییناتی است که ممکن است از انتقال پیام‌ جلوگیری کند، هدف او «حداکثر ارتباط با حداقل عناصر» است. به بیانی دیگر او با «حداقل کمیت»، «حداکثر کیفیت» را به نمایش می‌گذارد. نشریات معتبری چون نیویورکر، گاردین، نیویورک تایمز و اکونومیست از مشتریان این هنرمند خلاق هستند.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.