جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. ایده تبلیغاتی گرافیک طراح مینی‌مال

ایده تبلیغاتی گرافیک طراح مینی‌مال

سه لوگوی جذاب که با استفاده از فضای مثبت و‌ منفی خلق شده است.

اگر طراح مینی‌مالی هستید، بالاخره روزی به جایی می‌رسید که باید به فضای منفی، ارزشی برابر با فضای مثبت بدهید. ارزش و اهمیت فضای منفی در طراحی‌های شلوغ و پرجزییات چندان به چشم نمی‌آیند. اما فضای منفی، مثل سکوتهای لابلای یک خطابه طولانی و پرحرارت بسیار مهم است که اگر نباشد، درک پیام سخنرانی غیر ممکن است.

تا زمانی که یک طراح، پیچیدگی را درک و از آن عبور نکند، قدرت و مهارت به نمایش گذاشتن سادگی را نخواهد داشت و در این صورت در کارهایش فقط ادای سادگی را در می‌آورد.

اعتقاد من این است که مینی‌مالیسم فقط یک سبک در دیزاین نیست، یک روش تفکر است که می‌تواند روی زندگی‌مان تاثیر بگذارد. مینی‌مالیسم استفاده نامحدود، از هر چیز محدود است. ما عمرمان، توانایی‌های‌مان، دانش‌مان، و هر چیز دیگری که در زندگی داریم، محدود و تمام‌شدنی است. مینی‌مالیسم به ما یاد می‌دهد که از این چیزهای محدود، چیزی نامحدود خلق کنیم، چیزی که مرزهای زمان و مکان را درمی‌نوردد. کارکرد و وظیفه هنر مگر چیزی غیر از این است؟!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.