جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. بسته بندی خلاقانه بستنی خانگی

بسته بندی خلاقانه بستنی خانگی

این محصول، یک بستنی خانگی تولید شده توسط سه خواهر است. در این طرح سعی شده است زنانگی که در هویت تولید کننده و محصول نهفته شده، خیلی ساده و مختصر معرفی شود. از آنجا که این محصول توسط چند خواهر که با هم شراکت دارند تولید می‌شود و سفارش دهنده بر وجود یک برند زنانه و ارائه مفهوم خواهر همراه با کیفیت بالای محصول تاکید زیادی داشت در طراحی این بسته‌بندی از شخصیت خانم استفاده شده است.

پس از بررسی‌های فراوان، به این نتیجه رسیدیم که استفاده از شخصیت‌های خانم‌های جوان در کنار رنگ‌های خالص می‌تواند یک انتخاب جالب باشد، فرم جدیدی که با ظاهر جدید خود مشتری و خریدار بستنی را به خود جلب می‌کند.

این پروژه در سال ۲۰۱۹ به سفارش برند «Sister’s Ice Cream» از کشور آمریکا و با تکنیک تصویرسازی با مداد و کلاژ با کامپیوتر انجام شده است. این پروژه برنده جایزه نشان طلایی A ‘Desgin award در بخش طراحی بسته‌بندی در سال ۲۰۲۰ شده است.

طراح: آزاده قلی‌زاده

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.