فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. بیلبورد تبلیغاتی تابستان 2011

بیلبورد تبلیغاتی تابستان 2011

در تابستان 2011، کوکا کولا با همکاری سازمان دبلیو دبلیو اف فیلیپین، یک بیلبورد بزرگ ۶ متری را در یکی از شلوغترین خیابانهای شهر مانیل نصب کردند. دبلیو دبلیو اف که تا حالا کمپینهای بسیاری از آن در کانال منتشر شده، سازمانی است که برای حفظ محیط زیست و حیات وحش فعالیت می کند. این سازمان با جلب کمک و حمایت برندهای بزرگ که مخاطبان بسیاری در کشورهای جهان دارند، سعی دارد توجه مردم را به مشکل آلودگی محیط زیست جلب نماید و در این زمینه فرهنگ سازی کند.

این بیلبورد که در نوع خود یکی از بهترینهاست، یک بیلبورد زنده است. در این بیلبورد ۳۶۰۰ گیاه چای فوکین در بطری های پلاستیکی کوکا کولا کاشته شده که با سیستم آبیاری قطره ای آبیاری می شوند. این بیلبورد به تنهایی سالانه حدود ۶ کیلوگرم دی اکسید کربن را جذب می کند!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...

درخواست شما با موفقیت ارسال شد

لطفا روزانه فقط یک بار درخواست ارسال کنید