جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. بیلبورد تبلیغاتی عمومی‌ترین وسیله نقلیه درهند

بیلبورد تبلیغاتی عمومی‌ترین وسیله نقلیه درهند

از نظر ما فیلمهای هندی پر از اغراق هستند. شخصیتهای فیلمهای هندی قدرتی مافوق‌انسانی دارند و این فیلمهای هندی را غیر قابل باور و حتی مضحک و دست‌مایۀ شوخی و خنده می‌کند. اما مردم هند این اغراق‌ها را دوست دارند و برای دیدنش بلیط می‌خرند و به سینما می‌روند، پس عجیب نخواهد بود اگر این اغراق را در تبلیغاتشان هم ببینیم، مثل همین بیلبورد که جارو برقی ال جی برای نشان دادن قدرت مکش خود، یک موتور سه‌چرخ (اتو‌ریشکا) را از سطح خیابان بلند کرده است.

اتو‌ریشکا در فرهنگ مردم هند جایگاه ویژه‌ای دارد و عمومی‌ترین وسیله نقلیه در این کشور است. این خودرو گونهٔ موتوردار شدهٔ ریکشای سنتی است. ریکشای سنتی یک گاری کوچک دو یا سه‌چرخ است که توسط انسان کشیده می‌شود و اگر مانند دوچرخه با رکاب زدن حرکت کند به آن ریکشای رکابی می‌گویند. در سالهای اخیر این‌خودروی محبوب و ارزان در هند به شکل دوگانه سوز تولید می‌شود.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...