جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی بردگی کودکان

کمپین تبلیغاتی بردگی کودکان

این آگهی سازمان عفو بین‌الملل، درباره کودکانی است که در کارخانجات و کارگاه‌های برخی کشورها به بردگی گرفته می‌شوند و هر روز در شرایط سخت کار می‌کنند تا قیمت تمام‌شده محصولاتی مثل کیف، کفش و لباس، کمتر باشد و برندهای مشهور به سود بیشتری برسند. این عمل نوعی برده‌داری مدرن محسوب می‌شود که در چین، پاکستان و قاره آفریقا رواج دارد.

این آگهی به شکلی هوشمندانه به ما گوشزد می‌کند که وقتی ما این محصولات را می خریم، در ظلمی که به این بچه‌ها می‌شود، سهیم هستیم و وقتی هر روز بند کفش‌مان را می‌بندیم، در واقع داریم این بچه‌ها را به غل و زنجیر می‌کشیم. شعار آگهی هم ابعاد جنایتمان را برایمان روشن می‌کند:
هر روز ٢٤٥ ميليون كودكِ كار در كارگاه ها به خاطر سود بيشتر مورد بهره‌برداري و شكنجه قرار می‌گيرند و حتی گاهی به قتل می‌رسند.

این معجزه خلاقیت است که به یک شی و عمل‌معمولی که هر روز با آن سروکار داریم، مفهوم جدیدی می‌دهد و پیامش مورد نظرش را به ما منتقل می‌کند، پیامی بسیار محکم، تاثیرگذار و فراموش‌نشدنی!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.