جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی بنیاد خیریه New Ark Mission of India

کمپین تبلیغاتی بنیاد خیریه New Ark Mission of India

یک بنیاد خیریه به نام New Ark Mission of India که در زمینه کمک‌رسانی به خانواده‌های فقیر و کودکان خیابانی در هندوستان فعالیت می‌کند.

این کمپین که توسط آژانس اوگیلوی طراحی شده، ایدۀ خلاقانه‌ای دارد. در این کمپین از شیوۀ تبلیغاتی برندهای لباس استفاده شده، به این شکل که کودکان خیابانی به سبک مانکن‌ها، لباس پوشیده و مقابل دوربین ژست گرفته‌اند، اما لباسی که آنها به تن دارند، مثل محصولات برندهای بزرگ لباس، چیز ارزشمندی نیست، لباسهای این کودکان از زباله ساخته شده، چیزهایی مثل روزنامه، کارتن و گونی. این لباس‌های نازک و بدون کاربرد، با مفهوم پوشاک زمستانی و سرما، تضاد معنی‌داری دارد که بیننده را به فکر وا می‌دارد.

این آگهی‌ها در مکان‌های عمومی، دفاتر شرکت‌های بزرگ و حتی کلیساها نصب شد و نتیجه‌اش فراتر از انتظار بود. در حالی که طراحان کمپین انتظار داشتند حداکثر ۲۵۰۰ دست لباس هدیه بگیرند، بیش از ۶۰۰۰ دست لباس به فقرا اهدا شد. این معجزه خلاقیت است.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.