جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی تجهیزات صوتی‌

کمپین تبلیغاتی تجهیزات صوتی‌

برند «TEAC» با این کمپین تلاش کرده بگوید که تجهیزات صوتی‌اش برای بازتولید موسیقی با جزئیات دقیق، مهندسی و ساخته شده‌اند، به شکلی که می‌توانید صدای ساز و آواز هنرمندان مورد علاقه خود را از نزدیک تجربه کنید، فرقی هم نمی‌کند اهل راک، جاز، کلاسیک یا الکترونیک باشید. تجربه شنیداری «TEAC» بسیار دقیق است و تمام جزییات موسیقیایی را در اختیار گوش شما قرار می‌دهد.

به نظرم این کمپین ایراداتی دارد؛ خواننده و نوازنده آنقدر کوچک‌ هستند که در تصویر گم شده و به سختی دیده می‌شوند. احساسم این است که در این فضا موسیقی به سختی شنیده می‌شود، چه برسد به اینکه جزییات دقیقش را تشخیص دهم، بیشتر جزییات گوش مثل مو، زگیل و لکه‌ها را می‌بینم. من حتی فکر می‌کنم این تصاویر برای عده‌ای می‌تواند چندش‌آور باشد!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.