جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی تولیدکننده میخ در شیلی

کمپین تبلیغاتی تولیدکننده میخ در شیلی

کمپینی که می بینید مربوط به شرکت Inchalam، بزرگترین تولیدکننده میخ در شیلی است. اگر بخواهیم درباره میخ به شکل سنتی ایده پردازی کنیم، حتما به سراغ درو تخته و پنجره و جعبه و چیزهای اینچنینی می رویم، و احتمالا هیچ وقت به این کمپین نخواهیم رسید.

آژانس اوگیلویِ شیلی، سازنده این کمپین خلاقانه، قصد داشته استحکام میخها را در آگهی نشان دهد. اما از یک زاویه متفاوت و باور نکردنی به ماجرا نگاه کرده و کمپین را تبدیل به چیزی فراتر از تبلیغات کرده، و در کنار یک تبلیغ اثرگذار برای میخ! پیام اجتماعی و انگیزشی داده است.
شعار کمپین این است:
قوی باش!

آنها برای تبلیغ میخ، از شخصیتهای بزرگی مثل، نلسون ماندلا، مادر ترزا و گاندی استفاده کردند، شاید بپرسید این شخصیتهای مشهور چه ربطی به میخ دارند!؟ ربطش این است که هر چه بیشتر برسر میخ ضربه بزنید، بیشتر فرو می رود و در جای خود محکمتر می شود، درست مثل همین شخصیتها که هرچه زندگی بیشتر به انها سخت گرفت و هرچه از مخالفانشان بیشتر آزار و شکنجه دیدند، در مسیر خود ثابت قدم تر شدند و در نهایت به پیروزی رسیدند!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.