جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی جشنواره

کمپین تبلیغاتی جشنواره

هر ساله در گوشه و کنار جهان، فستیوالهای زیادی در زمینه نقاشی، گرافیک و تبلیغات برگزار می شود که هنرمندان و دانشجویان هنر می توانند بدون هیچ هزینه ای در آن شرکت کنند. اما فستیوال های معتبر و درجه الف معمولا ورودیه های بالایی دارند که پرداخت این مبالغ برای دانشجویان یا هنرمندان تازه کار و آزاد، مقدور نیست و در این میان هزینه جشنواره های مربوط به تبلیغات از همه بیشتر است!

جشنواره خلاقیت کن را میتوان معتبرترین و باشکوهترین جشنواره تبلیغات جهان دانست که هر سال در ماه ژوئن، با شرکت شرکتهای تبلیغاتی معتبری از اقصی نقاط دنیا، در شهر کن فرانسه برگزار می شود. هزینه این جشنواره بسیار گران و بین۵۲۵ تا ۱۶۸۵ یورو است

یک آژانس تبلیغاتی در کلمبیا که قدرت پرداخت این هزینه ها را نداشت، با انتشار یک آگهی، پیشنهاد عجیب وغریبی به فستیوال خلاقیت کن ۲۰۱۸ داد. تیم خلاقیت این آژانس تبلیغاتی اعلام کرد که برای پرداخت هزینه شرکت در این فستیوال، فقط دو راه پیش رو دارد؛ یا با فروش کلیه شان، یا با فروش خلاقیتشان و اگر جشنواره کن پیشنهاد دوم را بپذیرد، آنها حاضرند که کارهای تبلیغاتی جشنواره را در سال آینده به شکل رایگان انجام دهند.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.