جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی داستانهای تاریخی

کمپین تبلیغاتی داستانهای تاریخی

کارت پستالهای بی‌نظیر را موسسه خیریه پزشکان جهان به مناسبت کریسمس ۲۰۱۶ منتشر کرده و داستانهای تاریخی کتاب مقدس درباره حضرت مسیح را با صحنه‌هایی از جنگهای امروز خاورمیانه بازسازی کرده، خاورمیانه‌ای که زادگاه و‌ محل زندگی پیامبران است. این آثار هم در محتوا و هم در فرم تناقضات بنیادین در خود دارند که مخاطب را به فکر فرو می‌برد. درآمد فروش این کارت‌پستالها صرف کمک به جنگزدگان کشورهای خاورمیانه شد. این تصاویر برگرفته از مضامین کتاب مقدس است، و برای مخاطبین مسیحی کاملا شناخته شده و دارای معناست

سه ایرانی که بعد از آشکار شدن ستاره بیت‌الحم (که بنابر پیش‌گویی زرتشت پیامبر، بشارت تولد حضرت مسیح را می‌داد،) برای دیدار مسیح از مشرق زمین به فلسطین سفر کردند، اما بجای ستاره، پهپاد می‌بینند!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.