جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی زیبایی های اکوادور

کمپین تبلیغاتی زیبایی های اکوادور

کشور اکوادور درشمال غربی امریکای جنوبی قرار دارد، این کشور از طبیعتی بسیار زیبا و تنوع زیستی فراوانی برخوردار است، مسولان گردشگری اکوادور در نظر داشتند یک کمپین تبلیغاتی راه بیاندازند که بتواند ویژگیهای خاص اکوادور را به خوبی نشان دهد و برای این کار یک آژانس برزیلی به نام مونی پولا را انتخاب کردند.

این آژانس کمپینی طراحی کرد که تنوع اقلیمی و زیستی اکوادور را به خوبی به نمایش گذاشت. در این کمپین چند نمای زیبا از موجودات دریاییِ بومیِ اکوادور، را می بینیم که در آب فرو رفته اند و آن قسمت از بدنشان که خارج از آب قرار دارد، تبدیل به جزیره، کوهستان و جنگل شده و مناظری از طبیعت منحصربه فرد این کشور را به نمایش گذاشته اند.

نکته جالب توجه در این کمپین این است که از عکس حیوانات استفاده نشده و تمام حیوانات به شکل سه بعدی طراحی شده اند. چهار آگهی این کمپین نشان دهنده چهار منطقه جغرافیایی اکوادور یعنی مناطقِ آند، جزایر گالاپاگوس، آمازون و اقیانوس آرام هستند.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...