جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی شامپوی ضد شورۀ سر

کمپین تبلیغاتی شامپوی ضد شورۀ سر

شورۀ سر باعث خارش سر شما می‌شود. وقتی سر شما خارش بگیرد، سرتان را می‌خارانید. وقتی سر خود را می‌خارانید، به نظر می‌رسد که دارید فکر می‌کنید. وقتی به نظر می‌رسد که دارید فکر می‌کنید، در زمانی که واقعاً مجبور به فکر کردن نیستید، احمق به نظر می‌رسد. بنابراین شورۀ سر باعث می‌شود شما احمق به نظر برسید. پس بیایید از شامپوی هد‌اندشولدر ضد شورۀ سر استفاده کنید، تا احمق به نظر نرسید!

این کمپین تنی چند از شخصیتهای معروف که ما آنها را به عنوان آدمهای باهوش می‌شناسیم (انیشتین، جیمز باند، شرلوک هولمز و ایندیانا جونز )، را در موقعیتهای طنزآمیزی قرار داده، به این شکل که یک کار بسیار ساده را باید انجام دهند، اما به دلیل شوره سر، در حال خاراندن سرشان هستند، و این باعث شده که احمق به نظر برسند!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.