جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی شرکت Welti Ferrer

کمپین تبلیغاتی شرکت Welti Ferrer

ما آثار هنری را طوری جابجا می کنیم که انگار خودمان خالق آنها هستیم!

شرکت Welti Ferrer به شکل تخصصی آثار هنری ارزشمند و گرانقیمت را جابجا می‌کند. موزه‌ها، گالری‌ها و کلکسیونرها مشتریان اصلی این شرکت سوییسی هستند. کمپینی که می‌بینید را Welti Ferrer در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد.

در این کمپین، Welti Ferrer برای آنکه وسواس و اوج دقت خود را در حمل آثار هنری نشان دهد، چهار هنرمند معروف جهان، یعنی اندی وارهول، ونسان ونگوگ، سالوادور دالی و فریدا کالو را با لباس فرم این شرکت به تصویر کشیده که در حال بسته‌بندی و جابجایی آثار هنری هستند.

این کمپین علاوه بر اینکه در سال ۲۰۱۸به شکل بیلبورد و پوستر انتشار یافت، در نمایشگاه هنر بازل سوییس، که معتبرترین نمایشگاه هنری جهان است، نیز اکران شد. این نمایشگاه به المپیک دنیای هنر معروف است و در آن معروفترین هنرمندان معاصر و مهمترین گالری‌های دنیا که در واقع مشتریان بالقوه شرکت ولتی فرر هستند، حضور دارند، به همین دلیل نمایشگاه هنر بازل بهترین مکان برای اکران چنین کمپینی است!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.