فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی عواقب استفاده از قطعات غیر مجاز

کمپین تبلیغاتی عواقب استفاده از قطعات غیر مجاز

این کمپین که توسط آژانس ساچی اند ساچی، در سال 2018 و در هندوراس طراحی شده با یک ایده عالی، اجرای مناسب و شعار فوق‌العاده، توانسته پیام تبلیغ رابه خوبی به مخاطب منتقل کند، عمیق و تاثیرگذار!

در این کمپین مینیمال، در یک پس‌زمینه تاریک، جاده‌ای خالی و خلوت را می‌بینیم. هیچ ماشین مچاله شده، شخص آسیب‌دیده، مامور پلیس و آمبولانسی در جاده دیده نمی‌شود، اما با توجه به نشانه‌های بسیار کم، اما هوشمندانه که وجود دارد، به بروز سانحه پی می‌بریم؛ برخورد خودرو با کنار جاده، قسمتی از گارد ریل و آسفالت را تخریب کرده و خود ماشین به اعماق دره سقوط کرده، تا اینجا اتفاق خاصی نیوفتاده اما وقتی کمی دقت می‌کنیم، می‌بینیم که این جاده در واقع اندام انسان است، دست و پای انسان! حالا شعار کمپین را بخوانید:
تنها چیزی که قطعاتِ اورژینالِ جایگزین ندارد، خود شمایید!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...

درخواست شما با موفقیت ارسال شد

لطفا روزانه فقط یک بار درخواست ارسال کنید