جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی لباسهای محلی

کمپین تبلیغاتی لباسهای محلی

منطقۀ Alta Badia کوهستانی سرسبز در شمال ایتالیاست که چشم‌اندازهایی حیرت‌انگیز دارد. این منطقه با داشتن فرهنگی غنی، مردمانی خونگرم و غذاهایی متنوع و لذیذ، یک مقصد ایده‌آل برای گردشگران است. Alta Badia هرساله پذیرای مهمانانی است که از سراسر دنیا برای گذراندن تعطیلات، شرکت در جشن‌ها و یا تماشای تورنمت‌های ورزشی به آنجا می‌آیند. این منطقه یکی از بهترین پیست‌های اسکی دنیا را دارد که هرساله مسابقات معتبری در آن برگزار می‌شود.

به گفته طراحان این کمپین، هدف این بوده که با استفاده از فرم لباسهای محلی، فرهنگ منطقه را با طبیعت و اقلیمش پیوند بزنند، و موقعیت متمایز جدیدی برای برند Alta Badia ایجاد کنند. این کمپین کاملاً مطابق با هدف تجاری برند است و به آن کمک می‌کند تا ویژگی‌های اصلی خود را بیان کند؛ منطقه‌ای با زیبایی خاص، با فرهنگی ریشه دار اما مدرن و همراه با نوآوری، هیجان و جذابیت، و شهرتی جهانی…

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.