جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی ماسک‌های صورت

کمپین تبلیغاتی ماسک‌های صورت

ماسک‌های صورت Oxypura محصولی از شرکت سریلانکایی Puritas است. این برند با تولید ماسک‌های صورت برای چندین دهه، دانش و تجربۀ تولید ماسک با حداکثر محافظت را در اختیار دارد.

در همه‌گیری بیماری کرونا که استفاده از ماسک‌های صورت اجباری شد، ماسک‌های چینی و کره‌ای به شکل انبوه به بازار سریلانکا سرازیر شد.
برند Oxypura تصمیم گرفت این «تهدید» را تبدیل به «فرصت» کند و «تولید داخل» بودن خود را برجسته کرده و نشان دهد که این ماسک‌ها را خود سریلانکایی‌ها برای دفاع از سریلانکایی‌ها در برابر یک ویروس خارجی ساخته‌اند، ماسک‌هایی که چهار لایه دفاع نفوذناپذیر دارد.

به این منظور با کاوش در تاریخ سریلانکا، آنها چهار مبارز را از دوره‌های تاریخی سریلانکا، با ظاهر، اسلحه و لوازم انتخاب کردند و با چهار لایه ماسک مطابفت دادند و نامش را «جنگجویان بزرگ Oxypura» گذاشتند.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.