جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی معضل زباله‌های پلاستیکی

کمپین تبلیغاتی معضل زباله‌های پلاستیکی

در روسیه، داشتن سلاح گرم ممنوع است و فروش آنها به شدت کنترل می‌شود. با این وجود قانونی برای کنترل فروش سلاح کشندۀ دیگری که همه ما به آن دسترسی داریم، وجود ندارد. این سلاح، بسیار فراوان، در دسترس و قدرتمند است و روزانه جان قربانیان بسیاری را می‌گیرد.

بیش از ۹۰٪ از کل پلاستیک‌های تولید شده تاکنون بازیافت نشده‌اند، و هنگامی که بازیافت نمی‌شوند، به اسلحه تبدیل می‌شوند. بطری‌ها، کیسه‌ها، لوله‌ها، ظروف، نی‌ها و کلیه محصولات پلاستیکی هر روز باعث کشتار موجودات زنده می‌شوند، دست همۀ ما آغشته به این خون و همه بشریت شریک این جرم است.

این کمپین برای آگاهی‌بخشی به مردم در همین باره طراحی شده. ما می‌خواهیم با مردم در مورد پلاستیک صحبت کنیم، ما می‌خواهیم نشان دهیم که استفاده از چنین محصولاتی، باید همراه با مسئولیت‌پذیری باشد، می‌خواهیم مردم بدانند که همه ما هر روز در این فرآیند شرکت می‌کنیم، فرایندی که باید متوقفش کنیم!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.