فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی کودکان قربانی آزار جسمی و جنسی

کمپین تبلیغاتی کودکان قربانی آزار جسمی و جنسی

در این کمپین به شکلی هوشمندانه با نشان دادن پشت و روی لباس کودکان، تضاد ظاهر و باطن کودکانِ قربانی به تصویر کشیده شده و به والدین هشدار داده که ظاهر شاد و سالم کودکان قربانی، ملاک درستی برای سنجش سلامتی روح و روان آنان نیست و عمق آسیبی که کودکان بخاطر آزار و اذیت جنسی متحمل شده‌اند، به راحتی قابل دیدن و تشخیص نیست.

ما ظاهر زیبا و رنگارنگ و دوخت منظم و شیک روی لباس را می‌شناسیم و از دوخت کج، زشت و نامرتب پشت لباسها هم اطلاع داریم، چون بارها هنگام پوشیدن لباس آن را دیده‌ایم. این کمپین تفاوت جسم و روح و روان کودک را به تفاوت پشت و روی لباس آنان تشبیه کرده و پیام مورد نظر خود را بسیار ساده و قابل درک به ما منتقل کرده است. این کمپین که برنده جایزه نیز شده، در سال ۲۰۱۲ در کره جنوبی منتشر شده است.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...

درخواست شما با موفقیت ارسال شد

لطفا روزانه فقط یک بار درخواست ارسال کنید