جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی گرافیک جلد کتاب

کمپین تبلیغاتی گرافیک جلد کتاب

بعد از حذف تصویر دختران از جلد کتاب ریاضی سوم دبستان، تعدادی از هنرمندان ایده‌های خود برای طراحی جلد این کتاب را در فضای مجازی منتشر کردند که مورد توجه کاربران قرار گرفت.

در بین آثاری که طی واکنش به این اتفاق منتشر شد، بعضی از هنرمندان با استفاده از تصویر داس حذف تصویر دختران از روی جلد را به مرگ رومینا اشرفی توسط پدرش، ارجاع دادند. اگر چه این‌ موضوع ممکن است خلاقانه به نظر برسد، اما به نظر من نمایش چندین‌باره آلات قتل، و یادآوری مدام چنین اتفاقات تلخی، تاثیر مثبتی بر جامعه ندارد، بلکه برعکس باعث عادی‌سازی خشونت و جنایت در میان مخاطبان می‌شود. مخصوصا که بسیاری از مخاطبان این اتفاق، کودکان و نوجوانان هستند و این آثار را دنبال می‌کنند.

بعضی وقتها به جای جستجو و یافتن راه‌حل، بر روی خود مشکل تمرکز می‌کنیم. این باعث نمایش تکراریِ چیزی می‌شود که همگان از آن باخبرند، اما به نظر من هنرمندانی که در این ماجرا طرح جلد کتاب پیشنهاد دادند، کسانی هستند که بر روی راه‌حل تمرکز کردند. شخصا این مسیر را می‌پسندم، خودتان آثار هر دو‌ گروه را مرور کنید و ببینید چه حسی دریافت می‌کنید!؟

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.