جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. کمپین تبلیغاتی گرافیک شرکت هواپیمایی

کمپین تبلیغاتی گرافیک شرکت هواپیمایی

در اواخر دهۀ ۱۹۹۰ یکی از نمونه‌های فاجعه‌بارِ تغییر برند در شرکت هواپیمایی «بریتیش ایرویز» رخ داد. مدیران‌ ارشد اجرایی سعی کردند، با تغییراتی راهبردی، این شرکت را در سراسر جهان مطرح کنند. برای این منظور، آن‌ها «بریتیش ایرویز» را به‌عنوان «ایرلاین محبوب جهان» تغییر برند دادند و روی دُم هواپیماها به‌جای پرچم انگلستان، طرح‌هایی از «هنر جهانی» را قرار دادند، یعنی از طرح‌های هنرمندانِ مشهورِ کشورهایی استفاده کردند که عضو شبکۀ پروازیِ این هواپیمایی بودند، اما این تغییرات باعث اعتراضاتی گسترده در سطح عمومی شد، حتی نخست‌وزیر آن زمان، مارگارت تاچر، هم وارد ماجرا شد و در مراسمی با دستمالش طرح جدید روی ماکتِ هواپیما را پوشاند. تنها چند هفته طول کشید تا ایرلاین به همان شکل و شمایل قبلی‌اش بازگردد. درنهایت این روند، باوجود تغییراتی ناچیز، میلیون‌ها دلار هزینه به بار آورد.

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.