جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

خرید فونت بنیاد کودک با 20 درصد تخفیف ویژه

 «فونت بنیادکودک» خودمانی و بی‌آلایش است، لبخند بر لب دارد و امیدوار است. کودکی خوش‌دل و مصمم است که آرزوهای بزرگی در سر دارد.

فرم‌های این فونت ساده است و با داشتن چشم‌های نسبتا بزرگ، دندانه‌های واضح و تناسبات آشنا، خواناست. در طراحی فونت بنیادکودک تعادلی بین فرم‌های منحنی و صاف برقرار شده؛ به همین دلیل می‌تواند بازه‌ی بزرگی را پوشش دهد، هم از نظر موضوع و هم از نظر گستره‌ی مخاطب.

 فونت بنیادکودک دارای یک سبک گرد Rounded است که آن را «کودکِ‌کوچک» نام‌گذاری کردیم. سبک «کوچک» کودکانه‌تر و شیرین‌تر است. نرم و خوشمزه و خندان است. این فونت در رسانه‌های چاپی، دیجیتال و محیطی قابل استفاده و قابل اعتماد است. در نوشته‌های بلند خوانایی خود را از دست نمی‌دهد و در تیترهای بزرگ دلبری می‌کند.

«بنیادکودک» نام مؤسسه‌ای مردم‌نهاد است که با کمک نیکوکاران در تأمین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان کم‌برخوردار تلاش می‌کند. این مؤسسه در خلال برنامه‌ریزی برای ری‌برندینگ، به‌منظور ارتباطات موثرتر، در اندیشه خلق فونت اختصاصی بود. به این ترتیب تیم طراحی در راستای مسئولیت اجتماعی و با تکیه بر تخصص خود با افتخار با این جریان هم‌راه شد.

با بررسی داده‌ها و اطلاعات ارائه شده از سوی بنیادکودک و ایده‌پردازی بر اساس ویژگی‌های اصلی و صفات بارز برند، کار شخصیت‌بخشی و طراحی کاراکترهای فونت را پیش بردیم. ضمن توجه به «کودکان» که دلیل وجود بنیادکودک‌اند، «بزرگسال و نیکوکاران» به‌عنوان مخاطبان اصلی و «جایگاه و لحن برند» به تعریف شخصیت متناسبی رسیدیم تا جواب‌گوی نیاز برند باشد. به‌طور مثال میزان نرمی حروف را به‌گونه‌ای در نظر گرفتیم تا نسبتی با نام بنیادکودک داشته باشد و در عین حال بتواند در نظر مخاطبان پذیرفته شود. فرآیند دیزاین تا اجرای این فونت به‌طور کامل در نرم‌افزار انجام شد.

اکنون بنیادکودک در راستای تأمین نیازهای دانش‌آموزان تصمیم گرفته فونت اختصاصی خود را به صورت عمومی منتشر کند. تیم طراحی نیز با این تصمیم همراه شد و سبک «کوچک» را طراحی کرد و به مجموعه افزود تا خانواده‌ی فونت برای عرضه‌ی عمومی جامع‌تر و کاربردی‌تر باشد و بتواند نیازهای بیش‌تری را پوشش دهد.

بنیادکودکِ «کوچک» با بدنه‌ی نرم‌تر، شکستگی‌های کم‌تر و لبه‌های گرد، نسخه‌ی کودکانه‌ی فونت است.

فونت بنیادکودک توسط مهدی ارشادی و رضا بختیاری‌فرد در سال ۱۴۰۱ طراحی شده است. این فونت دارای ۸ وزن، ۲ سبک و نسخه‌ی وریبل است.

«کل درآمد حاصل از فروش فونت متعلق به بنیادکودک و دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار بورسیه‌ی این موسسه است.»

Bonyade Koodak Images 1pmXxJW 1500x png

Bonyade Koodak Images 2bQY6ma 1500x png

Bonyade Koodak Images 3 84dPdJn

Bonyade Koodak Images 4 8dfMMaV

Bonyade Koodak Images 5PMkMJ6 1500x png

Bonyade Koodak Images 68Wa8WD 1500x png

Bonyade Koodak Images 7LvzmEw 1500x png

Bonyade Koodak Images 893MCad 1500x png

Bonyade Koodak Images 9bzfQxO 1500x png

 

Bonyade Koodak Images 10DabTiZ 1500x pngBonyade Koodak Images 11it2siq 1500x png

Bonyade Koodak Images 12ZpDbuf 1500x png

Bonyade Koodak Images 13F0xKw0 1500x png

Bonyade Koodak Images 15GAr4kk 1500x pngBonyade Koodak Images 14Eg8nHR 1500x png

 

Bonyade Koodak Images 16nsKjJK 1500x png

Bonyade Koodak Images 17kaa9Cy 1500x png

Bonyade Koodak Images 18ntARZ7 1500x png

Bonyade Koodak Images 19nJxeh9 1500x png

20 درصد تخفیف اختصاصی فونت فارسی

20 درصد تخفیف اختصاصی فریپیکر برای این فونت

کد تخفیف: freepiker

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

این صفحه را برای دوستانت بفرست

20 درصد تخفیف اختصاصی فونت فارسی

20 درصد تخفیف اختصاصی فریپیکر برای این فونت

کد تخفیف: freepiker

فونت های مشابه

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...