جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
خرید فونت قرنطینه با 20 درصد تخفیف

خرید فونت قرنطینه با 20 درصد تخفیف

فونت قرنطینه، بهار ۱۴۰۰ در فراغت قرنطینه کرونایی شکل گرفت و گسترش آن تا تابستان ۱۴۰۲ به طول انجامید.
فونت قرنطینه در دسته فونت‌های نسخ نمایشی قرار دارد که برای طراحی‌های خلاق و متن‌های کوتاه بسیار مناسب است.
فونت قرنطینه با لحن جسور و شخصیت خاص‌، به آسانی در هر نوع اثر تبلیغاتی خود را به رخ می‌کشد.
فونت قرنطینه، تلفیقی از هندسه و خوشنویسی است. جزییات دقیق و ظرافت‌های منحصر به فرد فونت قرنطینه به ویژه در سایز‌های بزرگ و تیتر ها برجسته می‌شود.
همچنین استایل Optical Size برای فونت قرنطینه در نظر گرفته شده که کمک می‌کند، متناسب با سایز نوشته، مقدار کنتراست ضخامت را کنترل کنید.
فونت قرنطینه از سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

حروف کشیده / Swash letters

کشیدگی‌ها با نگاهی به فرم های کشیده در خوشنویسی در فونت گنجانده شده و برای کنترل طول خطوط و زیبایی متون مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از کشیدگی‌ها به تشخیص شما بستگی دارد.

برای استفاده از حروف کشیده در فونت قرنطینه (مانند: ـی،ـن، ـس، ـک، ـب) قابلیت swash را در نرم افزار فعال کنید. (راهنمای بسته فونت قرنطینه را مشاهده کنید.)

Quarantine Font preview 01 minbPTRWd 1500x pngQuarantine Font preview 02 minVcl0HU 1500x pngQuarantine Font preview 03 minLYIB8d 1500x png

 

ترکیب های اختیاری/ Discretionary Ligatures

ترکیب‌های اختیاری در تایپوگرافی مجموعه‌ای از لیگچرهایی هستند که با الهام از ترکیبات خوشنویسی در فونت‌ها تعبیه شده‌اند و تزئینی‌تر از لیگچرهای استاندارد هستند. استفاده از این‌ترکیب‌ها به تشخیص شما بستگی دارد.

برای استفاده از ترکیبی های اختیاری در فونت قرنطینه (مانند: ـین، ـسی، ـکک، ـیر، ـصی، نجـ، حجـ) قابلیت  Discretionary Ligatures را در نرم افزار فعال کنید. (راهنمای بسته فونت قرنطینه را مشاهده کنید.)

Quarantine Font preview 04 ming17dPB 1500x pngQuarantine Font preview 05 minojPcRb 1500x pngQuarantine Font preview 06 minPhZFdr 1500x png

 

ترکیب ‌های الزامی / Required Ligatures

ترکیب‌های الزامی مجموعه‌ای از لیگچرهایی هستند که برای نمایش صحیح و روان خوانی الزامی می‌باشند. در فونت قرنطینه اتصالات ‌”لا، ـلا ” و  عبارت مقدّس”الله” در نظر گرفته شده اند.

Quarantine Font preview 07 minaTUmF2 1500x png

 

حروف لاتین / Latin Characters

در فونت قرنطینه، حروف لاتین به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا با حروف فارسی همخوانی داشته باشند. اندازه‌ها، تراکم‌ها و ویژگی‌های طراحی حروف لاتین با حروف فارسی هماهنگ هستند و همنشینی زیبایی را به وجود می‌آورند.

Quarantine Font preview 08 mina9LBl5 1500x pngQuarantine Font preview 09 minaZnfO6 1500x png

 

تنوع وزن

خانواده فونت قرنطینه دارای 9 وزن  و 4 استایل Optical Size  می‌باشد . این تنوع سایز و استایل ها امکان استفادهای گسترده ای را، از چاپ گرفته تا فضای مجازی پیش روی شما قرار میدهد.

Quarantine Font preview 10 minpgY5Bz 1500x pngQuarantine Font preview 11 minifcSQz 1500x png

 

 

طراحی / Design

طراحی خلاقانه و ابداع فرم‌های نوین از ویژگی‌های بارز فونت قرنطینه محسوب می‌شوند. تمرکز بر استفاده از سطح در مقایسه با دور و برجسته‌سازی شکستگی‌ها در برابر منحنی‌ها و همچنین رفتار پویا در تغییر ضخامت حروف، هیجان و جاذبه‌ای خاص به این فونت بخشیده است.

Quarantine Font preview 12h29lyq

 

اصلاح ضخامت های کم Optical Size

در فونت قرنطینه چهار سبک در نظر گرفته شده است که ضخامت خطوط باریک را تعیین می‌کند. برای نمایش بهتر خطوط باریک در سایزهای کوچک، توصیه می‌شود که از مقدار کمتر برای optical size استفاده گردد.

Quarantine Font preview 13 mindjZSju 1500x png

 

20 درصد تخفیف اختصاصی فونت فارسی

20 درصد تخفیف اختصاصی فریپیکر برای این فونت

کد تخفیف: freepiker

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

این صفحه را برای دوستانت بفرست

20 درصد تخفیف اختصاصی فونت فارسی

20 درصد تخفیف اختصاصی فریپیکر برای این فونت

کد تخفیف: freepiker

فونت های مشابه

فایل در حال دانلود است...
برای تداوم خدمات فریپیکر، از شما تقاضا داریم که ما را به دیگران معرفی کنید.