فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
خرید فونت کپسول با 20 درصد تخفیف ویژه

خرید فونت کپسول با 20 درصد تخفیف ویژه

فونت کپسول

کپسول را می توان در دسته فونت های نمایشی و هندسی قرار داد. ضخامت یکسان، استایل گرد و منحنی بودن گوشه‌ها به جذاب شدن و سادگی فونت کمک بسیار کرده است.

از ویژگی های ظاهری فونت کپسول می‌توان به؛ مینیمال بودن، با‌مزه، نرم و لطیف، سنگین، تپل، مهربان، فانتزی و … اشاره کرد.

کپسول بیشتر مناسب موضوعات تجاری و مدرن مثل صنایع بسته بندی (موادغذایی ومواد شوینده) است و برای عنوان فروشگاه، نشریات و کتاب های کودک، برندهای تجاری و… کاربرد دارد.

 

 

در فونت کپسول حروف جایگزین شامل: کـ ـکـ ـک ک ، گـ ـگـ ـگ گ، پـ ،بـ ، نـ ، یـ ، ئـ ، تـ ، و، ر، ژ،ز، ـهـ ، ـه، م، سـ، شـ می باشند. دراین فونت حروف 3 نقطه، داری حالت های مختلف هستند مثل ژ، چ، ث، ش،پ  که با استفاده از کلیدهای میانبر و استایل ست‌ها قابل تغییر می باشند.

فونت کپسول به لحاظ شخصیت و فرمی که دارد فقط برای نوشتن عبارات، کلمات و ترکیب‌های مختصر کاربرد دارد و برای استفاده در متن و جملات طولانی توصیه نمی‌شود.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

20 درصد تخفیف اختصاصی فونت فارسی

20 درصد تخفیف اختصاصی فریپیکر برای این فونت

کد تخفیف: freepiker

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستانت بفرست

فونت های مشابه

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...

درخواست شما با موفقیت ارسال شد

فایل مورد نظر شما برای دانلود به کانال تلگرام فریپیکر ارسال می شود

لطفا روزانه فقط یک بار درخواست ارسال کنید