فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

ایلاستریشن فلت دیزاین مرد و زن ها با رنگ پوست های مختلف در حال خندیدن با تایپوگرافی

دانلود رایگان ایلاستریشن فلت دیزاین مرد و زن ها با رنگ پوست های مختلف در حال خندیدن با تایپوگرافی

روز 29 آگوست را روز جهانی حقوق فردی نام نهاده اند. این روز به احترام تولد فیلسوف بزرگ جان لاک و به دلیل تلاش های وی برای دفاع از حقوق فردی در نوشته هایش اینچنین نام گذاری شده است. فایل ایلاستریشن فلت دیزاین مرد و زن ها با رنگ پوست های مختلف در حال خندیدن با تایپوگرافی به همین منظور برای شما رایگان قرارداده شده است.

 

 

 

 

Download Free Illustration Felt Design Men and Women with different skin colors laughing with typography

August 29 is called World Personal Rights Day. This day is named after the birth of the great philosopher John Locke and because of his efforts to defend individual rights in his writings. Fillellarism Felt Design Men and Women with different skin color is laughing with typography for this purpose.

Illustrator

JPG, AI

2 مگابایت

پریمیوم

فایل های رایگان » روز حقوق فردی » دانلود رایگان ایلاستریشن فلت دیزاین مرد و زن ها با رنگ پوست های مختلف در حال خندیدن با تایپوگرافی

امتیاز ما :

5/5

تعداد دانلود : بار

دانلود با ترافیک نیم بها

پسورد فایل : freepiker.ir

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستانت بفرست

فایل های مشابه

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...

درخواست شما با موفقیت ارسال شد

فایل مورد نظر شما برای دانلود به کانال تلگرام فریپیکر ارسال می شود

لطفا روزانه فقط یک بار درخواست ارسال کنید