جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

مجموعه تصویر زمینه فوق العاده با کیفیت و جذاب فیلم دکتر استرنج doctor strange

دکتر استرنج (انگلیسی: Doctor Strange) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی بر پایهٔ شخصیت به همین نام از مارول کامیکس است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این چهاردهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول است و تولید آن بر عهدهٔ مارول استودیوز و توزیع بر عهدهٔ استودیو سینمایی والت دیزنی بوده‌است. این فیلم به کارگردانی اسکات دریکسون از فیلم‌نامه‌ای است که دریکسون با جان اسپیتز و رابرت کرگیل نوشته‌اسپ. بندیکت کامبربچ در نقش جراح مغز و اعصاب استیون استرنج، در کنار چیویتل اجیوفور، ریچل مک‌آدامز، بندیکت وانگ، مایکل استولبارگ، بنجامین برت، اسکات ادکینز، مس میکلسن و تیلدا سوینتن ایفای نقش می‌کند. در این فیلم، استرنج هنرهای عرفانی را پس از تصادف با اتومبیل که منجر به پایان حرفهٔ پزشکی‌اش شد، می‌آموزد.

از اواسط دههٔ ۱۹۸۰ تجسم‌های گوناگونی از اقتباس فیلمی دکتر استرنج در حال توسعه بود تا اینکه پارامونت پیکچرز در آوریل ۲۰۰۵ حق انتشار فیلم را از مارول استودیوز به‌دست‌آورد. توماس دین دانلی و جاشوا اوپنهایمر در ژوئن ۲۰۱۰ برای نوشتن فیلم‌نامه‌ای به هیئت اجرایی فیلم پیوستند. اسکات دریکسون در ژوئن ۲۰۱۴ به عنوان کارگردان فیلم استخدام شد و جان اسپیتز فیلم‌نامه را دوباره نوشت. کامبربچ در دسامبر ۲۰۱۴ برای ایفای این نقش انتخاب شد و مجبور به برنامه‌ای برای تغییر تعهدات خود برای دیگر پروژه‌هایش بود. این امر به دریکسون زمان کافی داد تا خودش نیز روی فیلم‌نامه کار کند و برای همین او رابرت کرگیل را برای کمک به توسعهٔ فیلم‌نامه آورد. فیلم‌برداری اصلی در نوامبر ۲۰۱۵ در نپال آغاز شد و سپس به انگلستان و هنگ کنگ منتقل شد و در آوریل ۲۰۱۶ در شهر نیویورک به پایان رسید.

نخستین نمایش جهانی دکتر استرنج در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۶ در هنگ کنگ بود و سپس در ۴ نوامبر به عنوان بخشی از فاز سوم دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم بیش از ۶۷۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته‌است و برای عوامل تصویری، موسیقی متن و بازیگران مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. دکتر استرنج نامزد دریافت جایزهٔ اسکار برای بهترین جلوه‌های تصویری شد. دنبالهٔ این فیلم با عنوان دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی در مارس ۲۰۲۲ منتشر شده‌است.

Dr Strange Strange Wallpaper Collection

امتیاز ما :

5/5

تعداد دانلود : بار

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...