جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  1. خانه
  2. »
  3. کمپین
  4. »
  5. آگهی تبلیغاتی خلاقانه جت‌های خصوصی

آگهی تبلیغاتی خلاقانه جت‌های خصوصی

وقتی تبلیغ جت‌های خصوصی «Cessna Citation» به «دیوید اوگیلوی» از بزرگان تبلیغات آمریکا، سپرده شد، او روش متفاوتی را برای ارتباط با مشتریانش که قشر بسیار مرفه جامعه بودند، به کار بست. «دیوید اوگیلوی» چند کبوتر نامه‌رسان را با اطلاعاتی درباره جت «Cessna»، برای چند تن از ثروتمندان فرستاد و به آنها پیشنهاد یک سواری رایگان با این هواپیماها را داد و درخواست کرد که آدرس خود را به پای کبوترها ببندند و آنها را پرواز دهند و جالب اینکه بیشتر کبوترها بازگشتند. به واسطه این تبلیغ ساده اما هوشمندانه، اوگیلوی توانست یک هواپیمای جت «Cessna» را به قیمت 600 هزار دلار به یکی از همین ثروتمندان بفروشد. فکر می کنید هزینه این تبلیغات و اجاره چند کبوتر نامه رسان چقدر می‌شود؟ به احتمال بسیار، کمتراز ۵ هزار دلار!

امتیاز ما :

/5

تعداد بازدید : بار

تمام تلاشمان را کرده ایم تا قدم کوچکی برای جامعه طراحان و گرافیستان عزیزمان برداریم. با حمایت های خود در این مسیر سخت همراهمان باشید.

خبرنامه Freepiker
با عضویت در خبرنامه هفتگی فریپیکر ٬ از پربازدیدترین فایل های گرافیکی هفته پیش و آخرین اخبار حوزه هنر مطلع شده و خاص ترین تصاویر هفته گذشته را به انتخاب سردبیر های فریپیکر دانلود کنید.

این صفحه را برای دوستات بفرست

فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...