جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فریپیکر ، مرجع دانلود رایگان فایلهای گرافیکی برای همه

5 نکته طلایی برای ایجاد اسلاید های زیبا

ایجاد یک ارائه شگفت انگیز بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. شما فقط باید چند ترفند ساده را بدانید و نمایش اسلاید های خود را از بقیه متمایز کنید.

ما به شما 5 نکته خطا ناپذیر را برای غافلگیری مخاطبان خود ارائه می کنیم.

 

1. مخاطبان خود را درگیر تصاویر کنید

5 نکته طلایی برای ایجاد اسلاید های زیبا

ارتباط با مخاطبان بسیار مهم است. اگر این کار را به درستی انجام دهید، می توانید آنها را وادار کنید به آنچه به آنها می گویید توجه کنند و حتی بهتر، این اطلاعات را حفظ کنند. برای ایجاد این ارتباط، توصیه می کنیم از تکنیک داستان سرایی در طول ارائه خود استفاده کنید.

اما آیا می دانید آن چیست؟ تکنیک داستان گویی از صرفاً فهرست کردن حقایق یا ایده ها جلوگیری می کند تا در عوض داستانی را تعریف کند و احساسات را منتقل کند.

 

2. اسلایدهای خوبی بنویسید

5 نکته طلایی برای ایجاد اسلاید های زیبا

تدوین یک اسلاید بسیار مهم‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید، زیرا می‌تواند بین درک یا عدم درک مخاطب از محتوا و تمرکز یا عدم تمرکز آنها بر روی آن تفاوت ایجاد کند.

جنبه‌هایی مانند سلسله‌مراتب بصری، تایپوگرافی، سازمان‌دهی بصری بین عناصر و غیره، مواردی هستند که اگر می‌خواهید محتوای شما 100% توسط افرادی که نمایش اسلاید ها را تماشا می‌کنند دریافت شود، باید به آن توجه کنید.

 

3. رنگ های مناسب را انتخاب کنید

شاید رنگی که بیشتر دوست دارید برای موضوع کاملاً مناسب نباشد. اما آیا راهی برای دانستن آن وجود دارد؟

برای اینکه رنگ‌های انتخابی پیام شما را به طور موثر منتقل کنند و احساسات مخاطبان را برانگیزند، باید چندین چیز را در نظر بگیرید: گروه رنگ‌ها، احساساتی که ایجاد می‌کنند و بهترین ترکیب‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید.

 

 

4. احساسات را از طریق تصاویر منتقل کنید

5 نکته طلایی برای ایجاد اسلاید های زیبا

انسان ها تصاویر را 60000 برابر سریعتر از متن پردازش می کنند، بنابراین، با این گفته ها، چرا از این مزیت استفاده نکنیم؟

می گویند یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد. از آنجایی که این موضوع درست است، بنابراین توصیه می کنیم از عکس ها برای رساندن نکات خود استفاده کنید. با این حال، همه تصاویر به طور یکسان عمل نمی کنند. باید موارد تاثیرگذار و با کیفیت را انتخاب کنید.

 

5. از گیف یا تصاویر متحرک استفاده کنید

اگر واقعاً می خواهید در ارائه خود کمی پویایی داشته باشید، سعی کنید برخی از گیف ها یا تصاویر را در حال حرکت قرار دهید. به این ترتیب محتوای خود را از نظر بصری جذاب تر می کنید و مخاطبان شما همیشه به صفحه نمایش نگاه می کنند.

 

 

آخرین مقالات

تقویم مناسبت های بهمن ماه 1401
تقویم مناسبت های آبان ماه 1401
تقویم مناسبت های مهر ماه 1401
استفاده کاربردی از ایموجی ها در طراحی گرافیک
نکاتی برای افزایش خوانایی متن در ارائه‌های دانشگاهی
فایل در حال دانلود است...
لطفا برای تداوم خدمات فریپیکر از ما حمایت کنید با...